Idrettsklubben Tjalve Siden 1890

KJØREPLAN

KJØREPLAN

HOVEDTERMINSLISTE 2017

TERMINLISTE HELE LANDET

INTERNASJONAL TERMINLISTE

Kjøreplan Tjalve

JANUAR    
Dato Aktivitet Sted
14 Distrikskampen Bærum idrettspark
20-22 NFIF Kompetansehelg Stavanger
20-22 Ungdomsleir Uddevalla, SWE
28 Skedsmolekene Skedmo
     
     
FEBRUAR    
Dato Aktivitet Sted
4-5 NM innendørs Ullsteinvik
5 ECCC Cross Country Albufeira, POR
11-12 Tyrvinglekene Bærum idrettspark
15 Klubbkveld Tjalvekontoret
18-19 NM & UM Mangekamp Sandnes
25 Bassen Sprint & "minibassen" Bærum idrettspark
     
     
MARS    
Dato Aktivitet Sted
1 Klubbkveld Tjalvekontoret
3-5 UM innendørs Bærum idrettspark
     
     
APRIL    
Dato Aktivitet Sted
1 NM Terreng kort løype Strandebarm
4-18 Treningsleir Albufeira, POR
23 Tyrvingstafetten Kalvøya
29 Sentrumsløpet Oslo
     
     
MAI    
Dato Aktivitet Sted
3 Bølerstafetten Bøler
7 Bækkelagets Maileker Sportsplassen
13 Holmenkollstafetten Bislett
14 Ekebergstafetten Ekeberg
20-21 NM / UM Mangekamp Indre Arna
20-21 NM / UM Stafett Hamar
23 Stevne KFUM kamerater Bislett
27 IFAM outdoor Ooordegem
30 Nordisk Skoleidrettsstevne Sportsplassen
31 Treningsstevne Norges Idrettshøyskole
     
     
JUNI    
Dato Aktivitet Sted
6 KM Stafetter Lambertseter
7 Elitestevne 1 Kristiansand
10 Florø Friidrettsfestival Florø
10-11 Askerlekene Asker
12 Sprintstevne Bækkelaget
15 Bislett Games Bislett
17 Barcode Challenge Bjørvika
16-18 Tyrvinglekene Nadderud
20 Lambertsetersprinten Lambertseter
22-25 Veidekkelekene Lillehammer
30 VU Spelen Göteborg, SWE
     
     
JULI    
Dato Aktivitet Sted
1-2 VU Spelen Göteborg, SWE
1-2 Junioren-Gala Mannheim, GER
6 Boysen Memorial Bislett
13-16 European Athletics U23 Championships Bydgoszcz, POL
15-16 World Para Athletics Championships London, GBR
19 Sommerstevne Bislett
20-23 European Athletics U20 Championships Grosseto. ITA
     
     
AUGUST    
Dato Aktivitet Sted
3-6 Tjalvelekene Bislett
3-6 World Para Athetics Junior Championships Notwil, GBR
5-13 IAAF World Championships London, GBR
11-13 NM Junior Harstad
16 Elitestevne III Hamar
19-20 Østlandsmesterskapet Bækkelaget
19-20 Nordisk juniorlandskamp 19år SWE
25-27 Hovedmesterskapet Sandnes
27 Groruddalslekene Stovner
29 Stevne KFUM kamerater Bislett
     
     
SEPTEMBER    
Dato Aktivitet Sted
1-3 Ungdomsmesterskapet Bergen
16 NM Halvmaraton Oslo
16 Europacup klubblag junior  
16 Oslo Maraton Oslo
16-17 Ungdomslekene 13-14år Jessheim
27 Klubbmesterskap Koll Norges Idrettshøyskole
29 Klubbmesterskap Koll Norges Idrettshøyskole
     
     
OKTOBER    
Dato Aktivitet Sted
1-3 NM Terrengløp (lange distanser) Vik i Sogn
     
     
NOVEMBER    
Dato Aktivitet Sted
11 Nordisk Mesterskap terrengløp Midelfart, DEN
     
     
DESEMBER    
Dato Aktivitet Sted
10 Spar European Cross Country Championships Samorin, SVK

 

"Mens sana in corpore sano" 

©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products