Aktivitetsplan

Friidrettshjulet begynner så fort runden er løpt. Illustrasjonen over er en oversikt av en periodeplan for friidrett. Klubbens aktivitetsplan følger i stor grad denne periodiseringen. Under følger aktivitetsplanen måned til måned.

Oktober

Søndag-11 Skien / NM Terrengløp Lang Løype
Lørdag-17 Hole / Hytteplanmila
Lørdag-24 Oslo / Trenersamling NFIF
Søndag-25 Oslo / Trenersamling NFIF

November

Fredag-6 Scandic Solli / Torskeaften (kansellert grunnet pandemi)
Lørdag-21 Ullevål Stadion / Trenerseminar Trenerforeningen.
Søndag-22 Ullevål Stadion / Trenerseminar Trenerforeningen

Desember

Mandag-28 Bærum Idrettspark / Oslo Combined Events
Tirsdag-29 Bærum Idrettspark / Oslo Combined Events

Januar

Lørdag-28 Bærum Idrettspark / Bassen Sprint (kansellert grunnet pandemi)

Februar

Lørdag-6 Ulsteinvik / Innendørs NM +NM hopp u/tilløp senior/junior (kansellert grunnet pandemi)
Søndag-7
Ulsteinvik / Innendørs NM +NM hopp u/tilløp senior/junior (kansellert grunnet pandemi)
Søndag-14
SWE / FIN NOR SWE ISL/DEN innendørs landskamp (kansellert grunnet pandemi)
Bærum Idrettspark / Klubbstevne 1 – Tjalve
Lørdag-20
Bærum Idrettspark / NM mangekamp innendørs
_ _ _ _ _ _ Bærum Idrettspark / Klubbstevne 2 – Tjalve
Søndag-21
Bærum Idrettspark / NM mangekamp innendørs
Søndag-28
Bærum Idrettspark / Klubbstevne 3 – Tjalve

Mars

Torsdag-4 POL Torun / Europamesterskapet innendørs
Fredag-5
POL Torun / Europamesterskapet innendørs
_ _ _ _ _ Steinkjer / Ungdomsmesterskapet (kansellert grunnet pandemi)

Lørdag-6 POL Torun / Europamesterskapet innendørs
_ _ _ _ _ Steinkjer / Ungdomsmesterskapet (kansellert grunnet pandemi)
Søndag-7
POL Torun / Europamesterskapet innendørs
_ _ _ _ _ Steinkjer / Ungdomsmesterskapet (kansellert grunnet pandemi)

Lørdag-13 POR Leira / European Throwing Cup (kansellert grunnet pandemi)
Fredag-19
CHN Nanjing / Verdensmesterskapet innendørs (kansellert grunnet pandemi)
Lørdag-20
CHN Nanjing / Verdensmesterskapet innendørs (kansellert grunnet pandemi)
Søndag-21
CHN Nanjing / Verdensmesterskapet innendørs (kansellert grunnet pandemi)

April


_ _ _ _ _ _POR Algarve / Påskesamling (kansellert grunnet pandemi)
Søndag-11
Bergen / NM Terrengløp (korte distanser + stafett)

Mai

Lørdag-8 Oslo / Holmenkollstafetten
Lørdag-22
Stavanger / NM Stafetter
Søndag-23
Stavanger / NM Stafetter
Fredag-28
Oslo / Tjalvelekene
Lørdag-29
Lillehammer / NM & UM Mangekamp
_ _ _ _ _ Oslo / Tjalvelekene
Søndag-30
Lillehammer / NM & UM Mangekamp
_ _ _ _ _ Oslo / Tjalvelekene

Juni

Lørdag-5 GBR London / European 10 000m Cup
Torsdag-10
Oslo / Bislett Games
Lørdag-19
ROM Cluj-Napoca / European Team Championships First League
Søndag-20
ROM Cluj-Napoca / European Team Championships First League
Torsdag-24
Bergen / Trond Mohn Games

Juli

Torsdag-1 Oslo / Boysen Memorial
Lørdag-3
Jølster / NM Maraton
Torsdag-8
NOR Bergen / Europamesterskapet U23
Fredag-9
NOR Bergen / Europamesterskapet U23
Lørdag-10
NOR Bergen / Europamesterskapet U23
Søndag-10
NOR Bergen / Europamesterskapet U23

Torsdag-15 EST Tallinn / Europamesterskapet U20
Fredag-16 EST Tallinn / Europamesterskapet U20
Lørdag-17 EST Tallinn / Europamesterskapet U20
Søndag-18 EST Tallinn / Europamesterskapet U20

Fredag-23 => JPN Tokyo / Olympiske Leker

Fredag-30 Askøy / NM Junior
Lørdag-31
Askøy / NM Junior

August

Søndag-1 Askøy / NM Junior
Søndag-8 <= JPN Tokyo / Olympiske Leker
Torsdag-13
Kristiansand / Hovedmesterskapet
Fredag-14 Kristiansand / Hovedmesterskapet
Søndag-15 Kristiansand / Hovedmesterskapet

Tirsdag-17 KEN Nairobi / Verdensmesterskapet U20
Onsdag-18 KEN Nairobi / Verdensmesterskapet U20
Torsdag-19 KEN Nairobi / Verdensmesterskapet U20
Fredag-20 KEN Nairobi / Verdensmesterskapet U20
Lørdag-21 KEN Nairobi / Verdensmesterskapet U20
Søndag-22 KEN Nairobi / Verdensmesterskapet U20

Torsdag-26 ITA Rieti / Europamesterskapet U18
Fredag-27 ITA Rieti / Europamesterskapet U18
Lørdag-28 ITA Rieti / Europamesterskapet U18
_ _ _ _ _ _ Oslo / Kvalheimmila
Søndag-29 ITA Rieti / Europamesterskapet U18

September

Fredag-3 Trondheim / Ungdomsmesterskapet
Lørdag-4 Trondheim / Ungdomsmesterskapet
Søndag-5 Trondheim / Ungdomsmesterskapet

Lørdag-10 Bergen / NM Terrengløp (korte distanser + stafett)
Fredag-17 Oslo / Kretsmesterskapet 11-19år
Lørdag-18 Oslo / Kretsmesterskapet 11-19å
Søndag-19 Oslo / Kretsmesterskapet 11-19å

Oktober

Søndag-10 Oslo / NM Terrengløp Lang Løype